99/6/16                               

 

دسترسی به سامانه مشابهت یاب

به اطلاع می رساند همزمان با هفته گرامیداشت دولت، امکان دسترسی اعضای محترم هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور به سامانه مشابهت یاب جهت بررسی سرقت علمی مقالات و متون انگلیسی به صورت رایگان فراهم گردیده است. از این پس همکاران محترم هیات علمی می توانند با مراجعه به آدرس https://ppc.research.ac.ir  با کد ملی به عنوان شناسه و رمز عبور خود که همان رمز عبور سامانه علم سنجی ایشان است وارد شده، نسبت به بارگذاری مقاله و اخذ گزارش مشابهت یابی آن اقدام نمایند. همکارانی که به رمز عبور خود دسترسی ندارند می توانند از گزینه "بازیابی کلمه عبور" در همان صفحه نسبت به دسترسی به رمز عبور خود اقدام نمایند.

                    .             99/5/29

نتایج رتبه‌بندی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور بر اساس نظام رتبه‌بندی Webometrics در سال 2020 منتشر شد. 

براساس این رتبه بندی، سه دانشگاه علوم پزشکی تهران، شهیدبهشتی و تربیت مدرس به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم کشوری را به خود اختصاص داده اند و دانشگاه علوم پزشکی سمنان با 55% بهبود رتبه، رتبه 33 کشوری را از آن خود کرده است. جهت مشاهده نتایج رتبه‌بندی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور  بر اساس  نظام رتبه‌بندی Webometrics در سال 2020 اینجا را کلیک نمایید.

 

               .           99/4/24

 

برگزاری نمایشگاه کتب وجین در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین(ع)

به همت عضدی مسئول کتابخانه مرکز و حمایت های ریاست و مدیریت محترم مرکز از تاریخ 99/4/25 به مدت 1 ماه نمایشگاه کتب وجین در جلوی درب شیشه ای (سالن ورودی) بیمارستان برگزار می گردد. علاقمندان می توانند جهت انتخاب و گرفتن کتاب های مورد علاقه خود به محل مذکور مراجعه نمایند.

قابل ذکر است کتابهای موجود در نمایشگاه به صورت رایگان دراختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

 

               .           99/4/22

 Impact Factor مجلات مجموعه Web of Science  برای سال 2019 اعلام شد.

نتايج ضريب نفوذImpact Factor ) مجلات مجموعه   Web of Science  براي سال 2019 اعلام شده است. اساتيد محترم مي توانند از طريق مراجعه به بخش Journal Citation Report  پايگاه علمي Web of Science در جريان به روزترين تغييرات ضريب نفوذ مجلات حوزه تخصصي خود قرار گيرند.

                   .          99/3/27

 

وجین بیش از 300 نسخه کتاب قدیمی

به همت مسئول کتابخانه مرکز در خردادماه سال جاری به منظور پویا نگه داشتن و روزآمد نمودن مجموعه کتابخانه بیش از 300 نسخه کتاب قدیمی از مجموعه کتابخانه وجین شد.

 

              .          99/3/8              

دسترسی به نسخه جدید بانک اطلاعاتی Pubmed

به دنبال پیگیری مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مشکل دسترسی کاربران کشور به نسخه جدید بانک اطلاعاتی Pubmed برطرف شد و اکنون این نسخه در آدرس https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov  در دسترس همگان قرار دارد.

 

              .        99/2/15

لغو جریمه دیرکرد کتاب

براساس اطلاع رسانی کتابخانه مرکزی دانشگاه و ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی کاربران کتابخانه به اطلاع می رساند نظر به اعلام وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر تعطیلی دانشگاه های سراسر کشور به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونای جدید، به منظور رفاه حال کاربران کتابخانه های دانشگاه، جریمه دیرکرد کتاب از تاریخ شروع تعطیلات تا پایان آن لغو شده و محاسبه نخواهد شد و نیازی به تمدید آنلاین کتب امانتی نیست. لطفا به دوستان خود اطلاع دهید.

             .        99/1/7

تحقیقات و مقالات مرتبط با کروناویروس جدید (COVID-19) و ویروس های مرتبط، در پایگاه اطلاعاتی  ScienceDirect   در دسترس است.  برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مرکز اطلاعات کروناویروس الزویر مراجعه کنید.

98/12/19       .                       

نمایشگاه بین المللی کتاب تهران پس از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

دبیر شورای سیاست‌گذاری و سخنگوی سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از موکول شدن زمان برگزاری این رویداد فرهنگی خبر داد و گفت: با مصوبه شورای سیاستگذاری، سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران بعد از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد. برای مشاهده متن کامل خبر اینجا را کلیک کنید.

 

   98/12/5       .             

کارگاه آشنایی با پایگاه های اطلاعاتی بالینی ovid, uptodate, clinicalkey در روز یکشنبه چهارم اسفند 98 در محل سایت کامپیوتر کتابخانه مرکزی برگزار شد. سخنرانان این کارگاه خانم ها عضدی، کاشیان و دکتر مومنی بودند و به معرفی پایگاه های ذکر شده پرداختند.

 

             .      98/11/14

 

 بازدید آقای دکتر بهادر باقری مدیر محترم اطلاع رسانی و شبکه پژوهش دانشگاه از کتابخانه مرکز

آقای دکتر بهادر باقری به همراه آقای مهندس علیرضا عمادی کارشناس محترم پژوهشی در تاریخ سیزدهم بهمن ماه از کتابخانه مرکز بازدید به عمل آوردند. در این بازدید آقای دکتر باقری ضمن آشنایی با کارشناس و مسئول کتابخانه سرکارخانم عضدی درجریان روند کار و همچنین مشکلات کتابخانه مرکز قرار گرفته و آمادگی خود را برای حمایت همه جانبه از این کتابخانه تخصصی اعلام نمودند.

کتابخانه مرکز ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان از حضور گرم و صمیمی آقای دکتر باقری و کارشناس محترم ایشان سپاسگزاری می نماید.

                .          98/11/7

ارزیابان ادواری اعتباربخشی پزشکی عمومی یکشنبه ششم بهمن از کتابخانه مرکز بازدید کردند. در این بازدید که باحضور آقای دکتر طاهریان، معاون محترم آموزش بالینی دانشکده پزشکی همراه بود، خانم عضدی مسئول کتابخانه  درخصوص جدیدترین منابع موجود در کتابخانه در حوزه موضوعی کودکان و زنان، نحوه دسترسی به پایگاه های اطلاعاتی، ساعت کار مخزن، سالن مطالعه، سایت مرکزو... گزارشی ارائه نمودند.

            .     98/10/7  

کارگاه آشنایی با پایگاه اطلاعاتی clinicalkey  در تاریخ دوم دی ماه سال جاری در محل سایت بیمارستان برگزار شد. این کارگاه که به منظور آشنایی رزیدنت های مرکز با پایگاه اطلاعاتی clinicalkey ترتیب داده شد، با سخنرانی خانم عضدی کارشناس و مسئول کتابخانه بیمارستان همراه بود.

            .     98/9/30

کارگاه آشنایی با سامانه منبع یاب برای رزیدنت های جدیدالورود در تاریخ 23 آذرماه سال جاری در محل سایت بیمارستان با سخنرانی خانم عضدی کارشناس و مسئول کتابخانه بیمارستان برگزار شد.

            .     98/9/20 

کتاب های Telinde’s Operative Gynecology (2020) و Speroff’s Clinical Gynecologic Endocrinology & Infertility(2020) در حوزه موضوعی زنان خریداری شده و جهت استفاده پزشکان و رزیدنت ها در قفسه قرار داده شده است. همچنین در آذرماه 10 عنوان کتاب فارسی در حوزه موضوعی کودکان، زنان، پرستاری، علوم آزمایشگاهی و... نیز خریداری شده و وارد مخزن کتابخانه شده اند.

            .     98/9/10

معاونت محترم تحقيقات و فناوري دانشگاه با همكاري نماينده ناشرمعتبرالزويركارگاه هاي زير را جهت آشنايي با محصولات الزوير ويژه اساتيد، دستياران، دانشجويان دكتري تخصصي و كارشناسي ارشد در روزهاي 11 و   12 آذر ماه در ستاد دانشگاه و مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین(ع) برگزار مي نمايد. برنامه برگزاری کارگاه ها به این شرح است:

 

مکان

زمان

کارگاه

سالن امام رضا   ستادمرکزی دانشگاه

دوشنبه11 آذرساعت 12-9

اسكوپوس و ساينس دايركت

( بزرگترين پايگاه استنادي جهان)

سالن امام رضا   ستادمرکزی دانشگاه

دوشنبه 11 آذر ساعت 15-13

 مندلي ( نرم افزار استناد دهي و جستجوي فرصت هاي مطالعاتي )

 سالن امام رضا   ستاد مرکزی دانشگاه

سه شنبه 12 آذر

ساعت    12-10

 پروكوئست ( جامع ترين پايگاه اطلاعاتي پژوهشي)

 سالن امام رضا   مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی امیرالمومنین(ع)

سه شنبه 12آذر ساعت   15-13

 كلينيكال كي (سريع ترين نرم افزار اطلاعات باليني )

 

           .        98/9/9     

به مناسبت هفته کتاب ایستگاه مبادله کتاب در کتابخانه مرکز برگزار شد. دانشجویان و پرسنل کتاب های بدون استفاده خود را روی میز مبادله قرار داده و کتاب های مورد نیاز خود را از میز مبادله برداشتند. در این طرح، کتاب های بدون استفاده به چرخه استفاده بازگشتند.

 

          .         98/9/7

نمایشگاه کتابی در تاریخ 27 آبان تا چهارم آذرماه سال جاری در سالن ورودی مرکز برگزار شد که با استقبال دانشجویان، پزشکان و پرسنل مرکز همراه بود. در این نمایشگاه کتاب هایی با موضوع کودکان، زنان، پرستاری، پیراپزشکی و عمومی در معرض دید عموم قرار گرفت.

 

        98/9/4         .         

کارگاه آشنایی با پایگاه اطلاعاتی clinicalkey برای رزیدنت های جدیدالورود در تاریخ دوم آذرماه سال جاری در محل سایت بیمارستان با سخنرانی خانم عضدی کارشناس و مسئول کتابخانه بیمارستان برگزار شد.

 

          .        98/8/25  

قابل توجه رزیدنت ها و پزشکان گروه اطفال

تعداد کتاب های منتشر شده در سال 2020 در حوزه موضوعی کودکان تا به حال به 3 عنوان رسیده است. جهت مشاهده کتاب ها به سامانه منبع یاب مراجعه نمایید.

 

          .       98/8/23   

قابل توجه کلیه پزشکان، رزیدنت ها و دانشجویان محترم

برپایی ایستگاه مبادله کتاب به مناسبت هفته کتاب

علاقه‌مندان به تبادل و اهدای کتاب می‌توانند کتاب‌های بدون استفاده و خوانده شده خود را با قرار دادن در ایستگاه‌«مبادله کتاب» به چرخه استفاده بازگردانده و در اختیار دیگران قرار دهند و کتاب مورد علاقه خود را از میان کتاب‌های موجود برگزینند.

ایستگاه مبادله کتاب از تاریخ 25 تا 27 آبان ماه و دوم تا چهارم آذرماه از ساعت 8 تا 12:30در کتابخانه‌ مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع) برپاست.

 

           .     98/8/23

قابل توجه کلیه پزشکان، رزیدنت ها و دانشجویان محترم

کتابخانه مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع) به مناسبت هفته کتاب برگزار می کند:

نمایشگاه کتاب شامل کتاب هایی با موضوع زنان، کودکان، پرستاری و پیراپزشکی

زمان: 27 آبان الی 4 آذرماه

مکان: مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع) جنب سالن ورودی

 

           .       98/8/22

بیست‌وهفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ ۲۳ تا ۳۰ آبان‌ماه 98 در سراسر کشور برگزار می‌شود. نامگذاری

روزهای هفته کتاب این گونه اعلام شده است: 

چهارشنبه ۲۲ آبان‌ماه به‌نام «کتاب و پایتخت کتاب ایران»

پنجشنبه ۲۳ آبان‌ماه به‌نام «کتابخانه، کانون فرهنگی محله»

جمعه ۲۴ آبان به‌نام «کتاب معجزه پیامبر (ص)»

شنبه ۲۵ آبان‌ماه به‌نام «وقف کتاب، ترویج کتابخوانی»

یکشنبه ۲۶ آبان‌ماه به‌نام «مدرسه کتاب‌محور، دانش‌آموز کتابخوان»

دوشنبه۲۷ آبان‌ماه به‌نام «کودک، کتاب‌، آینده»

سه‌شنبه ۲۸ آبان‌ماه به‌نام «کتاب مبنای تمدن»

چهارشنبه ۲۹ آبان‌ماه به‌نام «کتاب، رسانه و فضای مجازی»

پنجشنبه ۳۰ آبان‌ماه به‌نام «کتابفروشی پاتوق فرهنگی» نامگذاری شده‌اند.

 

            .          98/8/12        

کارگاه آشنایی با نحوه جستجو و تمدید مدارک در نرم افزار آذرسا در تاریخ یازدهم آبان ماه در محل سایت بیمارستان برگزار شد. لازم به ذکر است در این کارگاه خانم عضدی مسئول کتابخانه بیمارستان سخنرانی نمودند.

            .          98/8/11

 قابل توجه پزشکان و رزیدنت های گروه زنان                                                

کتاب های منتشرشده در گروه زنان در سال 2020 تا به حال 2 عنوان می باشد.

Atlas of Gynecologic Surgical Pathology

Chestnut`s Obstetric Anesthesia

جهت مشاهده مشخصات کامل کتاب به سامانه منبع یاب مراجعه فرمایید.

 

   

           .          98/7/24       

مشاهده متن کامل پایان نامه در نرم افزار آذرسا

به اطلاع می رساند بر اساس مصوبه جلسه شورای تخصصی پژوهشی و فناوری دانشگاه مورخ 98/4/31، مشاهده‌ي متن كامل پايان‌نامه‌ها جهت اعضاي هيئت علمي و دانشجويان دانشگاه امكان‌پذير شده است. اعضای محترم کتابخانه می توانند از دو روش زیر وارد نرم افزار آذرسا شده و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور، متن کامل پایان نامه را مشاهده نمایند.

 الف- مراجعه به سایت کتابخانه مرکزی لینک جستجوگر آذرسا (جستجوی آنلاین در کتابخانه های دانشگاه)

ب- مراجعه مستقیم به جستجوگر آذرسا

 اکثر پایان نامه هایی که متن کامل آن ها در نرم افزار بارگذاری شده است، مربوط به پایان نامه های پس از سال 1393 است. همچنین به منظور رعایت حقوق مربوط به پایان نامه، 3 ماه پس از دریافت CD پایان نامه توسط کتابخانه مرکزی، متن کامل آن در نرم افزار بارگذاری می شود.

راهنمای جستجو، بازیابی و مشاهده متن کامل پایان نامه ها

 

              .        98/7/15

برنامه کارگاه های پاییزه کتابخانه مرکز برروی سایت قرار گرفت. جهت اطلاع از برنامه کارگاه ها اینجا را کلیک نمایید.

 

              .        98/7/7


به درخواست خانم دکتر صفاریه مدیر محترم گروه آموزشی زنان و زایمان و با پیگیری های مسئول کتابخانه، دو نسخه از کتاب  Beckmann and Lings

Obstetrics and Gynecology خریداری شده، مراحل آماده سازی آن نیز طی شده و جهت استفاده کاربران کتابخانه در قفسه کتاب های مرجع قرارگرفته است.

 

              .       98/7/1

کتابخانه مرکز در برنامه پایش عملیاتی مشترک دانشگاه ها در سه ماهه اول موفق به کسب نمره 95 از 100 شد.

کتابخانه مرکز در برنامه پایش عملیاتی مشترک دانشگاه ها در سه ماهه اول موفق به کسب نمره 95 از 100 شد. در برنامه پایش عملیاتی دانشگاه ها که هر 3 ماه یک بار انجام می شود، وجود آیتم هایی مانند درج شابکا کتابخانه، دسترسی به کتابخانه مرکزی و کتابخانه دیجیتال، دسترسی به سامانه منبع یاب و نوپا، وجود راهنماهای آموزشی و آیین نامه ها و... در سایت کتابخانه بیمارستان ( که منجر به بروزرسانی سایت کتابخانه گردیده است )، از جمله مواردی است که باعث کسب امتیاز 95 برای کتابخانه شده است.

لازم به ذکر است کسب امتیاز مذکور با همت و تلاش مرضیه عضدی کارشناس مسئول کتابخانه و حمایت های ریاست و مدیریت مرکز صورت گرفته است.

 

            .       98/6/12

کارگاه آشنایی با انواع مطالعات در علوم پزشکی برای کتابداران و کارشناسان پژوهشی دانشگاه در محل دانشکده پزشکی برگزار شد.

این کارگاه که در تاریخ 11 شهریورماه سال جاری برگزار شد، آقای دکتر مجید میرمحمدخانی، عضو هیات علمی گروه اپیدمیولوژی و آمار، به تدریس موضوعاتی از قبیل انواع مطالعات تحلیلی و توصیفی پرداختند.

           .        98/5/1

فایل راهنمای استفاده از سامانه منبع یاب توسط مسئول کتابخانه فراهم شده است. جهت دسترسی به این راهنما به قسمت راهنماها مراجعه کنید.

 

           .        98/4/4

 

جدیدترین مقادیر شاخص تاثیر ( Impact Factor )

 

  جدیدترین مقادیر شاخص تاثیر ( Impact Factor ) مجلات مجموعه Web of Science از سوی موسسه Clarivate Analytics منتشر شده است. پژوهشگران می توانند با مراجعه به بانک اطلاعاتی Journal Citation Report  در پایگاه استنادی Web of Science از جدیدترین شاخص های تاثیر ژورنال های حوزه تخصصی مورد علاقه خود مطلع شوند.

     بالاترین IF مربوط به مجله ی CA-Cancer journal for clinicians با ایمپکت 223/679 است. از بین مجلات  ایرانی، مجله International Journal of Health Policy and Management ایمپکت 4/485 را کسب نموده است.

 

·         98/3/25

             شانزدهمین همایش ملی روسای کتابخانه های مرکزی دانشگاه علوم پزشکی کشور

             شانزدهمین همایش ملی روسای کتابخانه های مرکزی دانشگاه علوم پزشکی کشور در تاریخ 26 و 27 خردادماه سال جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند برگزار خواهد شد.

            جهت مشاهده کامل خبر اینجا را کلیک کنید.

 

 

·         98/2/21

خریداری کتاب Berek & Novaks Gynecology (2019) از نمایشگاه کتاب تهران

 

·         98/1/25

تمدید مهلت ثبت‌نام خرید بن کتاب

مهلت ثبت‌نام خرید بن کتاب تا پایان روز دوشنبه 26 فروردین تمدید شد.

 

·           98/1/20

ثبت نام بن خرید کتاب

باتوجه به برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ 4 تا 14 اردیبهشت 1398، اساتید و دانشجویان محترم می توانند از روز سه شنبه 20 لغایت 24 فروردین  با مراجعه به سایت https://bon.tibf.ir/fa نسبت به خريد بن كتاب اقدام نمايند.

 

·         98/1/18

سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ 4 لغایت 14 اردیبهشت برگزار خواهد شد.

 

.        23 /12/ 97

         تغییر آدرس دسترسی

        بدین وسیله به استحضار می رساند پیرو اعلام ریاست محترم مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت متبوع، دسترسی به دو مجموعه Journal Citation Reports که دربرگیرنده مقادیر Impact Factor مجلات نمایه شده در بانک اطلاعاتی ISI است و نیز مجموعه Essential Science Indicators که ارائه کننده فهرست دانشمندان 1% پراستناد برتر، مجلات موسسات و دانشگاه های مربوطه است، از آدرس های قبلی به دو آدرس جدید http://jcr.clarivate.com و http://esi.clarivate.com تغییر یافته است. لازم به ذکر است آدرس های قدیمی از 24 اسفندماه به بعد فعال نخواهند بود.

 

·         97/12/20

جلد سوم ترجمه بارداری و زایمان ویلیامز از انتشارات گلبان خریداری شده است. پس از آماده سازی جهت استفاده کاربران در قفسه قرار خواهد گرفت.

 

·         97/11/20

باتوجه به نتایج اعلام شده از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخصوص پایش برنامه عملیاتی سال 1397 مربوط به اولین ارزیابی کتابخانه های مراکز آموزشی و درمانی کتابخانه مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین(ع) به همت مسئول کتابخانه ( خانم عضدی ) و حمایت مدیران ارشد مرکز از 97 امتیاز موفق به کسب 96 امتیاز شده است.

 

·         97/10/30

 تهیه فایل پاورپوینت راهنمای استفاده از پایگاه اطلاعاتی پابمد در دست تهیه است. پس از نهایی شدن فایل در سایت قرار خواهد گرفت.

 

·         97/10/25

ترجمه کتاب بارداری و زایمان ویلیامز توسط انتشارات گلبان منتشر شد. سه نسخه از جلد اول و دوم این کتاب خریداری شده و در مجموعه قرار گرفته است.

 

·         97/9/29

بروشور راهنمای استفاده از پایگاه pubmed توسط مسئول کتابخانه مرکز تهیه و اطلاع رسانی گردید.

 

·         97/9/25

            کتاب های خریداری شده در فصل پاییز آماده سازی شده و در اختیار کاربران کتابخانه قرار داده شده است.

            لیست کتاب های لاتین خریداری شده در پاییز به این شرح می باشد:

The PICU Handbook

2018

 

Female Cosmetic: Genital Surgery

2017

Maternal-Fetal Medicine

2019

Atlas Of Ultrasound in Obstetrics & Gynecology

2019

Textbook of assisted reproductive techniques

2018

 

 

·         97/9/20

فایل راهنمای استفاده از پایگاه اطلاعاتی clinicalkey توسط مسئول کتابخانه مرکز تهیه گردید.

·         97/9/15

کارگاه آشنایی با پایگاه اطلاعاتی clinicalkey به منظور آشنایی رزیدنت های مرکز با این پایگاه در تاریخ 13 آذرماه 97 در سایت کامپیوتر مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع) برگزار شد.

·         97/8/22

کارگاه آشنایی با پایگاه اطلاعاتی clinicalkey به منظور آشنایی رزیدنت های مرکز با این پایگاه در تاریخ 22آبان ماه 97 در سایت کامپیوتر مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع) برگزار شد.

·         97/8/15

تعداد حدود 100 عنوان کتاب مستهلک و قدیمی به منظور پویا نگه داشتن مجموعه کتابخانه وجین شد.

·         97/7/29

کارگاه آشنایی با پایگاه اطلاعاتی clinicalkey به منظور آشنایی رزیدنت های مرکز با این پایگاه در تاریخ 22آبان ماه 97 در سایت کامپیوتر مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع) برگزار شد.

97/7/15.

     کارگاه آشنایی با پایگاه اطلاعاتی clinicalkey به منظور آشنایی رزیدنت های مرکز با این پایگاه در تاریخ 22آبان ماه 97 در سایت کامپیوتر مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع) برگزار شد.