1400/10/29        .                                

یارانه اعتباری خرید کتاب  ویژه دانشجویان و اعضای هیات علمی

«خانه کتاب و ادبیات ایران» به نمایندگی از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاست های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور، در « دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران» اقدام به توزیع بن اعتباری خرید برای اعضای هیئت علمی و دانشجویان سراسر کشور نموده است.

لطفا قبل از ثبت نام به نکات زیر توجه کنید:

نمایشگاه کتاب به صورت مجازی برگزار می شود و خرید کتاب از ناشران به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه فروش  صورت می­ گیرد.

یارانه خرید کتاب (بن کتاب) به صورت «اعتبار خرید» به کد ملی متقاضیان اختصاص می ­یابد، لذا برای ثبت نام نیاز به واریز وجه نیست.

یارانه اعتباری خرید کتاب برای دانشجویان وطلاب  250 هزار تومان است که از این مقدار 60 درصد، معادل 150هزار تومان، آورده دانشجویان وطلاب است و 40درصد، معادل 100 هزار تومان سهم معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی با مشارکت بانک صادرات ایران است.

یارانه اعتباری خرید کتاب برای اعضای هیئت علمی 500 هزار تومان است که از این مقدار 50 درصد، معادل 250هزار تومان، آورده عضو هیئت علمی است و 50درصد، معادل 250 هزار تومان سهم معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت بانک صادرات ایران است.

اعتبار یارانه سهم خریدار در هنگام خرید کتاب در سامانه فروش(کلیک نمایید) محاسبه و از صورتحساب خرید کسر می­ گردد.

با توجه به محدودیت بودجۀ اختصاص یافته و سقف اعتباری تعیین شده برای هر استان، اولویت ثبت نام با متقاضیانی است که زودتر اقدام نموده اند. بدیهی است پس از تکمیل ظرفیت و اعتبار استان، امکان ثبت نام متقاضیان جدید نخواهد بود.

لطفا فرایند ثبت نام را تا دریافت این پیامک: «یارانه خرید کتاب روی کد ملی شما شارژ شد» از طریق شماره 30004141 ادامه دهید تا عملیات ثبت نام و دریافت اعتبار در وضعیت "نهایی شده" قرار گیرد.

هر کد ملی تنها یکبار مجاز به دریافت یارانۀ خرید کتاب (بن کتاب) می باشد.

هنگام ثبت ­نام، شماره تلفن ­همراه باید فعال، در دسترس و «در اختیار» شخص ثبت نام کننده (کد ملی خریدار) باشد.

شماره تلفن همراه ثبت نام کننده الزاما بایستی متعلق به کد ملی درج شده باشد.

اعضای هیئت علمی، طلاب و دانشجویان سراسر کشور می‌توانند از روز چهارشنبه ۲۲ دی‌ماه ۱۴۰۰ برای دریافت بن خرید کتاب به سامانه ثبت نام "یارانه اعتباری خرید کتاب" به آدرس ketab.ir مراجعه و ثبت‌نام نمایند.

 

                  1400/10/28                  .                                

 برگزاری کارگاه آشنایی با پایگاه Sciencedirect  و دسترسی به متن کامل مقالات

کارگاه آشنایی با پایگاه Sciencedirect  و دسترسی به متن کامل مقالات در تاریخ سی ام دی ماه ساعت 10 تا 12 و با تدریس سرکارخانم صالحی نژاد برگزار می گردد. برای شرکت در کارگاه روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک ورود به کارگاه

لازم به ذکر است گواهی شرکت در کارگاه تنها برای افرادی صادر می شود که ثبت نام نموده و حداقل نیمی از زمان برگزاری کارگاه را حضور داشته باشند. برای ثبت نام در کارگاه روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک ثبت نام

 

                               .               1400/10/21             

برگزاری کارگاه انتخاب مجله مناسب جهت چاپ مقاله

 

کارگاه انتخاب مجله مناسب جهت چاپ مقاله در تاریخ 21 دی ماه سال جاری ساعت 10 صبح به صورت وبینار و با تدریس آقای دکتر ولی زاده ریاست کتابخانه مرکزی و سرکارخانم دکتر مومنی برگزار می گردد. جهت شرکت در این وبینار اینجا را کلیک نمایید.

 

                               .               1400/10/13   

چهارمین جلسه بررسی استانداردهای کتابخانه های بیمارستانی برگزار شد.

 

همزمان با برگزاری اولین جلسه شورای سیاستگذاری کتابخانه های دانشگاه، چهارمین جلسه بررسی استانداردهای کتابخانه های بیمارستانی در تاریخ یکشنبه 12 دی ماه سال جاری با حضور آقای دکتر میرمحمدخانی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه،  آقای دکتر باقری مدیر اطلاع رسانی و سایر اعضاء جلسه، از ساعت 8 الی 12 در سالن جلسات معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر میرمحمدخانی به بیان مطالبی درباره فضا، نیرو و بودجه کتابخانه های بیمارستانی پرداخته و پیشنهاداتی ارائه دادند. سپس دکتر ولیزاده و دکتر مومنی اقداماتی که تا کنون در راستای پیاده سازی استانداردهای کتابخانه های بیمارستانی در جلسات قبلی انجام شده بود را بیان نمودند. پس از آن مسائل و مشکلات موجود در کتابخانه های بیمارستانی توسط کتابداران بالینی مطرح شد.

در انتها شاخص های مربوط به "برنامه ریزی راهبردی"  استانداردهای کتابخانه های بیمارستانی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

                               .               1400/10/6

کارگاه جستجوی شواهد بالینی در پابمد برگزار می گردد.        

 

کارگاه جستجوی شواهد بالینی در پابمد در تاریخ نهم دی ماه سال جاری ساعت 10 صبح به صورت وبینار و با تدریس سرکارخانم مینا عسکری مایانی برگزار می گردد. جهت شرکت در این وبینار اینجا را کلیک فرمایید.

           

 

                               .                1400/9/24

سومین جلسه بررسی استانداردهای کتابخانه های بیمارستانی برگزار شد.

 

سومین جلسه بررسی استانداردهای کتابخانه های بیمارستانی در روز یکشنبه 21 آذر ماه سال جاری در کتابخانه مرکزی برگزار شد. در این جلسه در خصوص شاخص های معیار "رسالت و سازمان" درج شده در استانداردهای کتابخانه های بیمارستانی بحث و تبادل نظر و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

همچنین خط مشی و فرآیندهای تهیه شده توسط کتابداران بالینی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  

 

                            .              1400/9/20

برگزاری کارگاه آشنایی با Web Of Science  

کارگاه آشنایی با Web Of Science    به صورت وبینار در تاریخ 1400/9/24 ساعت 10 صبح با تدریس خانم ها دکتر مومنی و دکتر خراسانی برگزار می گردد. جهت شرکت در این کارگاه می توانید از طریق لینک زیر وارد شوید.

https://eduvc1.semums.ac.ir/srcsem

 

 

                           .             1400/9/15

برگزاری کارگاه آشنایی با پایگاه های Wiley و Springer

 

کارگاه آشنایی با پایگاه های Wiley و Springer  به صورت وبینار در تاریخ 1400/9/18 ساعت 10 صبح با تدریس سرکارخانم عزیزیان، مسئول کتابخانه دانشکده بهداشت دامغان، برگزار می گردد. از علاقمندان دعوت می شود جهت شرکت در این کارگاه از طریق لینک زیر وارد شوند.

 

https://eduvc1.semums.ac.ir/srcsem

 

 

                        .              1400/9/6

دسترسی مجدد به سامانه مشابهت یاب

 

به اطلاع اساتید و پژوهشگران دانشگاه می رساند با پیگیری مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دسترسی اعضای هیأت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور به سامانه مشابهت یاب در آدرس https://ppc.research.ac.ir جهت بررسی سرقت علمی مقالات انگلیسی فراهم شده است.

 سامانه مشابهت یاب یکی از مجموعه سامانه های "نوپا" است که امکان بررسی و شناسایی سرقت   علمی (Plagiarism) در مقالات و متون انگلیس را فراهم می آورد و به صورت رایگان در اختیار اعضای هیأت علمی قرار گرفته است. ورود به سامانه از طریق کدملی به عنوان شناسه و رمز عبور است. لازم به ذکر است رمز عبور ورود به این سامانه همان رمز عبور ورود به سامانه علم سنجی اعضای هیات علمی است.  

 

 

                         .             1400/8/29

پنجمین همایش کتابداران و اطلاع رسانان سلامت، گرامیداشت هفته کتاب و مقام کتابدار

ضمن تبریک بیست و نهمین هفته کتاب، کتابخوانی و گرامیداشت مقام کتابدار به تمامی کتابداران و شاغلین در کتابخانه های دانشگاههای علوم پزشکی کشور، به استحضار میرساند «پنجمین همایش ملی کتابداران و اطلاع رسانان سلامت» در روز یکشنبه 30 آبان 1400 از ساعت 12 لغایت 14 بصورت مجازی و از طریق آدرس http://vc.behdasht.gov.ir/spidc برگزار خواهد شد. بدینوسیله از مدیران محترم اطلاع رسانی پزشکی، روسای محترم کتابخانه ها و تمامی کتابداران محترم دعوت میشود در این مراسم حضور بهم رسانند.

 

 

                        .              1400/8/24

هفته کتاب و کتابخوانی گرامی باد

بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از 24 آبان تا یکم آذر 1400در سراسر کشور برگزار می‌شود.

شعار امسال «جای خالی را با کتاب خوب پر کنیم» انتخاب شده است تا کتاب به نوعی جا‌های خالی را پر کند.

اسامی روزهای هفته کتاب به این ترتیب نامگذاری شده است:

دوشنبه (۲۴ آبان‌ماه) روز «کتاب و کتاب‌خوانی»

سه‌شنبه (۲۵ آبان‌ماه) «کتاب خوب، یار همیشه همراه»

چهارشنبه (۲۶ آبان‌ماه) «کتاب، زبان فارسی و شعر و ادبیات داستانی»

پنج‌شنبه (۲۷ آبان‌ماه) «کتاب، رسانه، هم‌افزایی و تعاملات»

جمعه (۲۸ آبان‌ماه) «کتاب، خانواده، سبک زندگی ایرانی-اسلامی»

شنبه (۲۹ آبان‌ماه) «ناشران، کتاب‌فروشان و ارکان صنعت نشر»

یکشنبه (۳۰ آبان‌ماه) «کتاب، مادران شهدا و زنان در دفاع مقدس»

دوشنبه (یکم آذرماه) «کتاب، کودک و نوجوان، آینده نسل مجازی»

 

 

                      .              1400/8/19

دومین جلسه بررسی استانداردهای کتابخانه های بیمارستانی در روز سه شنبه 18 آبان 1400 در کتابخانه مرکزی برگزار شد.

 

در این جلسه در خصوص شاخص های معیار "رسالت و سازمان" درج شده در استانداردهای کتابخانه های بیمارستانی بحث و تبادل نظر و تصمیمات لازم اتخاذ شد. همچنین

مقرر شد کتابداران محترم بیمارستان ها، شاخص "برنامه ریزی راهبردی" را جهت طرح در جلسه آینده آماده نمایند.

 

 

                      .             1400/8/16

کارگاه "هر پژوهشی مجله‌اش: انتخاب مجله مناسب برای انتشار مقاله"

  کارگاه آموزشی «هر پژوهشی مجله اش: انتخاب مجله مناسب برای انتشار مقاله»‎‎ برگزار می شود.

 به گزارش لیزنا، انجمن کتابداری منطقه جنوب کشور با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس «هر پژوهشی مجله اش: انتخاب مجله مناسب برای انتشار مقاله» را برگزار می کند.

زهرا شاه نظرنژاد، مسئول روابط عمومی انجمن کتابداری منطقه جنوب کشور با اعلام این خبر افزود: انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران – شاخه منطقه جنوب کشور با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، کارگاه آموزشی «هر پژوهشی مجله اش: انتخاب مجله مناسب برای انتشار مقاله» را با تدریس دکتر نیلوفر برهمند، رئیس گروه کتابخانه و تامین منابع اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در تاریخ چهارشنبه ۱۹ آبان ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۷ الی ۱۹ برگزار می کند.

مباحث این کارگاه شامل اهمیت و ضرورت انتخاب مجله مناسب، تهیه چک لیست اولیه از مجلات بالقوه، تهیه چک لیست نهایی از مجلات مناسب، ملاک های انتخاب مجله مناسب برای ارسال مقاله است.  شرکت در این کارگاه آموزشی رایگان است و علاقه مندان برای ثبت نام می توانند تا تاریخ دوشنبه ۱۷ آبان ماه ساعت ۲۴ به نشانی ilisasrb.ir منوی اصلی قسمت ثبت نام در کارگاه ها مراجعه کنند. 

لینک ورود به کارگاه آموزشی، یک روز قبل از برگزاری کارگاه برای ثبت نام کنندگان ارسال خواهد شد.

شرکت کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۰۹۱۷۱۱۹۱۷۳۰ / شاه نظر – مسئول روابط عمومی انجمن کتابداری منطقه جنوب کشور تماس حاصل نمایند.

 

                     .             1400/7/12

جلسه بررسی استانداردهای کتابخانه های بیمارستانی

به منظور بررسی استانداردهای کتابخانه های بیمارستانی و بررسی وضعیت موجود کتابخانه های بیمارستان های دانشگاه، جلسه ای در تاریخ یکشنبه 11 مهرماه سال جاری با حضور آقای دکتر ولیزاده ریاست کتابخانه مرکزی، خانم دکتر مومنی مدیر منابع الکترونیک ، خانم موذن مدیر داخلی کتابخانه مرکزی، خانم کاشیان کتابدار بیمارستان کوثر و خانم عضدی کتابدار بیمارستان امیرالمومنین(ع) در محل کتابخانه مرکزی دانشگاه برگزار شد. در این جلسه استانداردهای کتابخانه های بیمارستانی و چک لیست پایش عملیاتی مورد بررسی قرار گرفت.

 

 

                     .             1400/7/6         

     برگزاری کارگاه آشنایی با خدمات کتابخانه مرکزی و تمدید آنلاین منابع

کارگاه آشنایی با خدمات کتابخانه مرکزی و تمدید آنلاین منابع در تاریخ 8 مهرماه سال جاری ساعت 12-10 با سخنرانی سرکار خانم موذن مدیر داخلی کتابخانه مرکزی برای دانشجویان برگزار می گردد. جهت شرکت در این کارگاه اینجا را کلیک نمایید.

 

 

                     .            1400/7/1

سی‌ و هفتمین وبینار آموزشی حوزه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با عنوان «آشنایی با سوء رفتارهای شایع در انتشار آثار پژوهشی و راه‌های پیشگیری از آن»

یکشنبه ۴ مهرماه  ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴

*دکتر احسان شمسی گوشکی* - عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات اخلاق و تاریخ پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران

اطلاعات بیشتر و ثبت نام     https://mim.bums.ac.ir/R-KTZbi3M

برای افرادی که ثبت نام کنند و در وبینار حضور داشته باشند، گواهی معتبر صادر خواهد شد.

 

 

                  1400/6/27            .                    

برگزاری کارگاه آشنایی با نرم افزار تولید محتوای  Camtasia

کارگاه آشنایی با نرم افزار تولید محتوای  Camtasiaدر تاریخ 29 شهریورماه سال جاری توسط آقای دکتر اسلامی برگزار خواهد شد. جهت شرکت در کارگاه روی لینک زیر کلیک کنید.

https://eduvc1.semums.ac.ir/srcsem

 

 

                    .            1400/4/12

راه اندازی قفسه کتاب های مرجع در پاویون پزشکان

با توجه به آموزشی بودن مرکز و نیاز رزیدنت ها و دانشجویان مقیم به رفرنس های موجود در کتابخانه در هر ساعتی از شبانه روز با تلاش سرکارخانم عضدی، مسئول کتابخانه، و حمایت های ریاست و مدیریت مرکز تعدادی از کتاب های رفرنس  زنان و اطفال در کتابخانه ای در پاویون پزشکان قرار داده شد تا افراد متقاضی بتوانند با امانت گرفتن این کتاب ها نیازهای اطلاعاتی خویش را برطرف سازند. لذا درصورت بسته بودن کتابخانه در شیفت شب، کاربران گرامی می توانند ضمن هماهنگی با آقای جالینوس از کتاب های موجود در پاویون استفاده نمایند.

 

 

                      .            1400/4/7

 

برگزاری کارگاه یک روزه " نگارش و انتشار کتب مرجع بین المللی "

کمیسیون ارزشیابی متون و منابع مرجع علوم پزشکی به منظور آشنایی اعضای هیات علمی با فرایند نشر کتاب در انتشارات معتبر بین المللی اقدام به برگزاری کارگاه یک روزه " نگارش و انتشار کتب مرجع بین المللی " همراه با امکان پرسش و پاسخ در روز پنج شنبه مورخ 17 تیرماه 1400 از ساعت 9 الی 13 نموده است. از تمامی اعضای هیات علمی علاقمند دعوت می شود در این کارگاه شرکت نمایند.

لینک کارگاه https://vc1.vums.ac.ir/live

 

 

 

                    .            1400/4/1

 

دسترسی مجدد به سامانه مشابهت یاب

 به اطلاع می‌رساند دسترسی به سامانه مشابهت‌یاب وزارت بهداشت مجدداً فعال شده است. این سامانه جهت بررسی مشابهت متون و جلوگیری از سرقت علمی کاربرد دارد.

جهت دسترسی به این سامانه روی لینک زیر کلیک نمایید:

https://ppc.research.ac.ir/

 

     

          1400/3/12           .                    

 

دسترسی به مجموعه پایگاه up to date برقرار شد.

جهت دسترسی به پایگاه up to date اینجا را کلیک نمایید.

 

 

                      1400/1/31               .                          

برنامه کارگاه های آموزشی آنلاین کتابخانه مرکزی اعلام شد.

جهت اطلاع از برنامه کارگاه های آموزشی اینجا را کلیک کنید.

 

 

                     .            99/12/6

کارگاه آموزشی سامانه نوپا برگزار شد.

در تاریخ یکشنبه سوم اسفند ماه سال جاری کارگاه آموزشی سامانه نوپا جهت کتابداران دانشگاه به صورت وبینار برگزار شد. لازم به ذکر است سخنرانان این کارگاه خانم ها کاشیان کتابدار بیمارستان کوثر و خراسانی کتابدار دانشکده پیراپزشکی سرخه بودند.

 

                   .           99/10/20

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

 رئیس نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از آغاز ثبت‌نام دانشجویان، طلاب و اعضای هیئت علمی دانشگاه برای دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب (بن کتاب) در این نمایشگاه خبر داد و گفت: در این نمایشگاه، یارانه اعتباری خرید کتاب دانشجویان و طلاب و اعضای هیئت علمی افزایش یافته است.

یارانه اعتباری خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب تا سقف ۲۰۰ هزار تومان است که از این مقدار سهم مشارکت دانشجویان و طلاب ۱۲۰ هزار تومان است و ۸۰ هزار تومان را نیز معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بانک صادرات ایران تامین خواهند کرد همچنین یارانه اعتباری خرید کتاب برای اعضای هیئت علمی از ۲۵۰ هزار تومان به ۴۰۰هزار تومان رسیده است.

دانشجویان، طلاب و اعضای هیات علمی می‌توانند برای چگونگی از شرایط و نحوه ثبت‌نام به سایت ketab.ir  مراجعه کنند.

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از یکم  تا ششم بهمن‌ماه در  tehranbookfair.ir برگزار خواهد شد.

 

                  .              99/10/9

رونمایی از سامانه جامع طرح های تحقیقاتی علوم پزشکی کشور

سامانه جامع طرح های تحقیقاتی علوم پزشکی کشور به عنوان یکی از سامانه های نظام نوین اطلاعات پژوهشی کشور   ( نوپا ) راه اندازی و همزمان با هفته پژوهش رونمایی شده است. این سامانه دربر گیرنده بیش از 220 هزار عنوان طرح های تحقیقاتی و پایان نامه های دانشگاه های علوم پزشکی کشور است. در این سامانه از طریق جستجوی ساده و پیشرفته می توان اطلاعات طرح های تحقیقاتی و پایان نامه های مصوب و خاتمه یافته را باز یابی کرد.

یکی از کاربردهای اصلی سامانه، استفاده از آن برای مشابهت‌یابی طرح‌های تحقیقاتی و پایان‌نامه‌ها برای جلوگیری و پرهیز از انجام کارهای تکراری در پژوهش استاز طرف دیگر از این سامانه برای بررسی رعایت اصول اخلاقی در موارد سرقت علمی و ادبی طرح‌ها، پایان‌نامه‌ها و گزارش نهایی طرح‌های تحقیقاتی و پایان‌نامه‌ها استفاده می‌شود. اطلاعات سامانه بامداد هر روز به روز رسانی می شود.

این سامانه در آدرس https://rpis.research.ac.ir برای استفاده در اختیار عموم پژوهشگران، دانشجویان و مردم قرار گرفته است.

 

                  .            99/8/28

اهدای کتاب به مناسبت هفته کتاب

به مناسبت هفته کتاب و به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی، روز یکشنبه 25 آبان ماه، سرکارخانم عضدی مسئول کتابخانه مرکز، جهت اهداء کتاب به بخش اطفال و اورژانس اطفال مراجعه کرده و به کودکان بستری در بخش کتاب داستان هدیه دادند.

 

                  .             99/8/25   

تبریک ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به مناسبت هفته کتاب، کتاب خوانی و روز کتابدار

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، دکتر دانائی رئیس دانشگاه به مناسبت هفته کتاب، کتاب خوانی و کتابدار را به فعالان این عرصه به ویژه کارکنان حوزه کتابخانه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام تبریک دکتر دانائی به شرح زیر است: 

بسم الله الرحمن الرحیم 

مطالعه، انسان را از هویت خود با خبر می‌کند و راه درست زیستن را به او می‌آموزد. کتاب همواره در تمامی دوره‌ها و زمان‌ها کمک حال بشر بوده است تا آدمی با اندیشه‌های سالم در مسیر درست زندگی گام بردارد.

بدون شک مطالعه و کتاب خوانی با بهره گیری از منابع مفید و کاربردی علاوه بر افزایش سطح آگاهی و بینش خواننده کتاب، موجب افزایش سطح سواد جامعه و زمینه ساز رشد و پیشرفت کشور است.

اینجانب هفته کتاب و کتابخوانی و روز کتابدار را به تمام اساتید، دانشجویان، دانش‌پژوهان و کارکنان دانشگاه و روز کتابدار را خدمت کتابداران گرانقدر و زحمتکش دانشگاه و جامعه دانشگاهی تبریک عرض نموده سلامت و سعادت همه آنها را از خداوند متعال خواستارم.

دکتر نوید دانائی

رئیس دانشگاه

 

   

                .             99/8/24

برپایی نمایشگاه کتاب با تخفیف 50 درصدی

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی نمایشگاه کتابی با تخفیف 50 درصدی در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برگزار می شود.

همکاران محترم می توانند با مراجعه به نمایشگاه کتاب واقع در ستاد مرکزی دانشگاه جنب سالن امام جواد(ع) کتاب های مورد علاقه خود را در زمینه های مختلف با 50 درصد تخفیف خریداری نمایند.

 

                   .                99/8/24

بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران ۲۴  تا  ۳۰ آبان ماه گرامی باد.

شعار امسال هفته کتاب « دانایی؛ مانایی» می باشد.

 

               .              99/7/12

خریداری 23 نسخه کتاب در حوزه موضوعی اطفال و زنان

تعداد 23 عنوان کتاب فارسی و لاتین توسط مسئول کتابخانه سرکارخانم عضدی و با حمایت های مدیریت و ریاست محترم بیمارستان خریداری شد. درحال حاضر این کتاب ها فهرستنویسی و سازماندهی شده اند و جهت استفاده در قفسه کتابخانه قرار گرفته اند.

 

                  99/6/16                                

دسترسی به سامانه مشابهت یاب

به اطلاع می رساند همزمان با هفته گرامیداشت دولت، امکان دسترسی اعضای محترم هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور به سامانه مشابهت یاب جهت بررسی سرقت علمی مقالات و متون انگلیسی به صورت رایگان فراهم گردیده است. از این پس همکاران محترم هیات علمی می توانند با مراجعه به آدرس https://ppc.research.ac.ir  با کد ملی به عنوان شناسه و رمز عبور خود که همان رمز عبور سامانه علم سنجی ایشان است وارد شده، نسبت به بارگذاری مقاله و اخذ گزارش مشابهت یابی آن اقدام نمایند. همکارانی که به رمز عبور خود دسترسی ندارند می توانند از گزینه "بازیابی کلمه عبور" در همان صفحه نسبت به دسترسی به رمز عبور خود اقدام نمایند.

 

                  .              99/5/29

نتایج رتبه‌بندی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور بر اساس نظام رتبه‌بندی Webometrics در سال 2020 منتشر شد. 

براساس این رتبه بندی، سه دانشگاه علوم پزشکی تهران، شهیدبهشتی و تربیت مدرس به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم کشوری را به خود اختصاص داده اند و دانشگاه علوم پزشکی سمنان با 55% بهبود رتبه، رتبه 33 کشوری را از آن خود کرده است. جهت مشاهده نتایج رتبه‌بندی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور  بر اساس  نظام رتبه‌بندی Webometrics در سال 2020 اینجا را کلیک نمایید.

 

               .           99/4/24

برگزاری نمایشگاه کتب وجین در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین(ع)

به همت خانم عضدی مسئول کتابخانه مرکز و حمایت های ریاست و مدیریت محترم مرکز از تاریخ 99/4/25 به مدت 1 ماه نمایشگاه کتب وجین در جلوی درب شیشه ای (سالن ورودی) بیمارستان برگزار می گردد. علاقمندان می توانند جهت انتخاب و گرفتن کتاب های مورد علاقه خود به محل مذکور مراجعه نمایند.

قابل ذکر است کتابهای موجود در نمایشگاه به صورت رایگان دراختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

 

 

               .           99/4/22

 Impact Factor مجلات مجموعه Web of Science  برای سال 2019 اعلام شد.

نتایج ضریب نفوذImpact Factor ) مجلات مجموعه   Web of Science  برای سال 2019 اعلام شده است. اساتید محترم می توانند از طریق مراجعه به بخش Journal Citation Report  پایگاه علمی Web of Science در جریان به روزترین تغییرات ضریب نفوذ مجلات حوزه تخصصی خود قرار گیرند.

 

                   .          99/3/27

وجین بیش از 300 نسخه کتاب قدیمی

به همت مسئول کتابخانه مرکز در خردادماه سال جاری به منظور پویا نگه داشتن و روزآمد نمودن مجموعه کتابخانه بیش از 300 نسخه کتاب قدیمی از مجموعه کتابخانه وجین شد.

 

              .          99/3/8              

دسترسی به نسخه جدید بانک اطلاعاتی Pubmed

به دنبال پیگیری مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مشکل دسترسی کاربران کشور به نسخه جدید بانک اطلاعاتی Pubmed برطرف شد و اکنون این نسخه در آدرس https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov  در دسترس همگان قرار دارد.

 

              .        99/2/15

لغو جریمه دیرکرد کتاب

براساس اطلاع رسانی کتابخانه مرکزی دانشگاه و ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی کاربران کتابخانه به اطلاع می رساند نظر به اعلام وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر تعطیلی دانشگاه های سراسر کشور به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونای جدید، به منظور رفاه حال کاربران کتابخانه های دانشگاه، جریمه دیرکرد کتاب از تاریخ شروع تعطیلات تا پایان آن لغو شده و محاسبه نخواهد شد و نیازی به تمدید آنلاین کتب امانتی نیست. لطفا به دوستان خود اطلاع دهید.

 

             .        99/1/7

تحقیقات و مقالات مرتبط با کروناویروس جدید (COVID-19) و ویروس های مرتبط، در پایگاه اطلاعاتی  ScienceDirect   در دسترس است.  برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مرکز اطلاعات کروناویروس الزویر مراجعه کنید.

 

98/12/19       .                       

نمایشگاه بین المللی کتاب تهران پس از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

دبیر شورای سیاست‌گذاری و سخنگوی سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از موکول شدن زمان برگزاری این رویداد فرهنگی خبر داد و گفت: با مصوبه شورای سیاستگذاری، سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران بعد از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد. برای مشاهده متن کامل خبر اینجا را کلیک کنید.

 

   98/12/5       .             

کارگاه آشنایی با پایگاه های اطلاعاتی بالینی ovid, uptodate, clinicalkey در روز یکشنبه چهارم اسفند 98 در محل سایت کامپیوتر کتابخانه مرکزی برگزار شد. سخنرانان این کارگاه خانم ها عضدی، کاشیان و دکتر مومنی بودند و به معرفی پایگاه های ذکر شده پرداختند.

 

             .      98/11/14

 بازدید آقای دکتر بهادر باقری مدیر محترم اطلاع رسانی و شبکه پژوهش دانشگاه از کتابخانه مرکز

آقای دکتر بهادر باقری به همراه آقای مهندس علیرضا عمادی کارشناس محترم پژوهشی در تاریخ سیزدهم بهمن ماه از کتابخانه مرکز بازدید به عمل آوردند. در این بازدید آقای دکتر باقری ضمن آشنایی با کارشناس و مسئول کتابخانه سرکارخانم عضدی درجریان روند کار و همچنین مشکلات کتابخانه مرکز قرار گرفته و آمادگی خود را برای حمایت همه جانبه از این کتابخانه تخصصی اعلام نمودند.

کتابخانه مرکز ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان از حضور گرم و صمیمی آقای دکتر باقری و کارشناس محترم ایشان سپاسگزاری می نماید.

 

                .          98/11/7

ارزیابان ادواری اعتباربخشی پزشکی عمومی یکشنبه ششم بهمن از کتابخانه مرکز بازدید کردند. در این بازدید که باحضور آقای دکتر طاهریان، معاون محترم آموزش بالینی دانشکده پزشکی همراه بود، خانم عضدی مسئول کتابخانه  درخصوص جدیدترین منابع موجود در کتابخانه در حوزه موضوعی کودکان و زنان، نحوه دسترسی به پایگاه های اطلاعاتی، ساعت کار مخزن، سالن مطالعه، سایت مرکزو... گزارشی ارائه نمودند.

 

            .     98/10/7  

کارگاه آشنایی با پایگاه اطلاعاتی clinicalkey  در تاریخ دوم دی ماه سال جاری در محل سایت بیمارستان برگزار شد. این کارگاه که به منظور آشنایی رزیدنت های مرکز با پایگاه اطلاعاتی clinicalkey ترتیب داده شد، با سخنرانی خانم عضدی کارشناس و مسئول کتابخانه بیمارستان همراه بود.

 

            .     98/9/30

کارگاه آشنایی با سامانه منبع یاب برای رزیدنت های جدیدالورود در تاریخ 23 آذرماه سال جاری در محل سایت بیمارستان با سخنرانی خانم عضدی کارشناس و مسئول کتابخانه بیمارستان برگزار شد.

 

            .     98/9/20 

کتاب های Telinde’s Operative Gynecology (2020) و Speroff’s Clinical Gynecologic Endocrinology & Infertility(2020) در حوزه موضوعی زنان خریداری شده و جهت استفاده پزشکان و رزیدنت ها در قفسه قرار داده شده است. همچنین در آذرماه 10 عنوان کتاب فارسی در حوزه موضوعی کودکان، زنان، پرستاری، علوم آزمایشگاهی و... نیز خریداری شده و وارد مخزن کتابخانه شده اند.

 

            .     98/9/10

معاونت محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه با همکاری نماینده ناشرمعتبرالزویرکارگاه های زیر را جهت آشنایی با محصولات الزویر ویژه اساتید، دستیاران، دانشجویان دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد در روزهای 11 و   12 آذر ماه در ستاد دانشگاه و مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین(ع) برگزار می نماید. برنامه برگزاری کارگاه ها به این شرح است:

 

مکان

زمان

کارگاه

سالن امام رضا   ستادمرکزی دانشگاه

دوشنبه11 آذرساعت 12-9

اسکوپوس و ساینس دایرکت

( بزرگترین پایگاه استنادی جهان)

سالن امام رضا   ستادمرکزی دانشگاه

دوشنبه 11 آذر ساعت 15-13

 مندلی ( نرم افزار استناد دهی و جستجوی فرصت های مطالعاتی )

 سالن امام رضا   ستاد مرکزی دانشگاه

سه شنبه 12 آذر

ساعت    12-10

 پروکوئست ( جامع ترین پایگاه اطلاعاتی پژوهشی)

 سالن امام رضا   مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی امیرالمومنین(ع)

سه شنبه 12آذر ساعت   15-13

 کلینیکال کی (سریع ترین نرم افزار اطلاعات بالینی )

 

           .        98/9/9     

به مناسبت هفته کتاب ایستگاه مبادله کتاب در کتابخانه مرکز برگزار شد. دانشجویان و پرسنل کتاب های بدون استفاده خود را روی میز مبادله قرار داده و کتاب های مورد نیاز خود را از میز مبادله برداشتند. در این طرح، کتاب های بدون استفاده به چرخه استفاده بازگشتند.

 

          .         98/9/7

نمایشگاه کتابی در تاریخ 27 آبان تا چهارم آذرماه سال جاری در سالن ورودی مرکز برگزار شد که با استقبال دانشجویان، پزشکان و پرسنل مرکز همراه بود. در این نمایشگاه کتاب هایی با موضوع کودکان، زنان، پرستاری، پیراپزشکی و عمومی در معرض دید عموم قرار گرفت.

 

        98/9/4         .         

کارگاه آشنایی با پایگاه اطلاعاتی clinicalkey برای رزیدنت های جدیدالورود در تاریخ دوم آذرماه سال جاری در محل سایت بیمارستان با سخنرانی خانم عضدی کارشناس و مسئول کتابخانه بیمارستان برگزار شد.

 

          .        98/8/25  

قابل توجه رزیدنت ها و پزشکان گروه اطفال

تعداد کتاب های منتشر شده در سال 2020 در حوزه موضوعی کودکان تا به حال به 3 عنوان رسیده است. جهت مشاهده کتاب ها به سامانه منبع یاب مراجعه نمایید.

 

          .       98/8/23   

قابل توجه کلیه پزشکان، رزیدنت ها و دانشجویان محترم

برپایی ایستگاه مبادله کتاب به مناسبت هفته کتاب

علاقه‌مندان به تبادل و اهدای کتاب می‌توانند کتاب‌های بدون استفاده و خوانده شده خود را با قرار دادن در ایستگاه‌«مبادله کتاب» به چرخه استفاده بازگردانده و در اختیار دیگران قرار دهند و کتاب مورد علاقه خود را از میان کتاب‌های موجود برگزینند.

ایستگاه مبادله کتاب از تاریخ 25 تا 27 آبان ماه و دوم تا چهارم آذرماه از ساعت 8 تا 12:30در کتابخانه‌ مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع) برپاست.

 

           .     98/8/23

قابل توجه کلیه پزشکان، رزیدنت ها و دانشجویان محترم

کتابخانه مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع) به مناسبت هفته کتاب برگزار می کند:

نمایشگاه کتاب شامل کتاب هایی با موضوع زنان، کودکان، پرستاری و پیراپزشکی

زمان: 27 آبان الی 4 آذرماه

مکان: مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع) جنب سالن ورودی

 

           .       98/8/22

بیست‌وهفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ ۲۳ تا ۳۰ آبان‌ماه 98 در سراسر کشور برگزار می‌شود. نامگذاری

روزهای هفته کتاب این گونه اعلام شده است: 

چهارشنبه ۲۲ آبان‌ماه به‌نام «کتاب و پایتخت کتاب ایران»

پنجشنبه ۲۳ آبان‌ماه به‌نام «کتابخانه، کانون فرهنگی محله»

جمعه ۲۴ آبان به‌نام «کتاب معجزه پیامبر (ص)»

شنبه ۲۵ آبان‌ماه به‌نام «وقف کتاب، ترویج کتابخوانی»

یکشنبه ۲۶ آبان‌ماه به‌نام «مدرسه کتاب‌محور، دانش‌آموز کتابخوان»

دوشنبه۲۷ آبان‌ماه به‌نام «کودک، کتاب‌، آینده»

سه‌شنبه ۲۸ آبان‌ماه به‌نام «کتاب مبنای تمدن»

چهارشنبه ۲۹ آبان‌ماه به‌نام «کتاب، رسانه و فضای مجازی»

پنجشنبه ۳۰ آبان‌ماه به‌نام «کتابفروشی پاتوق فرهنگی» نامگذاری شده‌اند.

 

            .          98/8/12        

کارگاه آشنایی با نحوه جستجو و تمدید مدارک در نرم افزار آذرسا در تاریخ یازدهم آبان ماه در محل سایت بیمارستان برگزار شد. لازم به ذکر است در این کارگاه خانم عضدی مسئول کتابخانه بیمارستان سخنرانی نمودند.

            .          98/8/11

 قابل توجه پزشکان و رزیدنت های گروه زنان                                                

کتاب های منتشرشده در گروه زنان در سال 2020 تا به حال 2 عنوان می باشد.

Atlas of Gynecologic Surgical Pathology

Chestnut`s Obstetric Anesthesia

جهت مشاهده مشخصات کامل کتاب به سامانه منبع یاب مراجعه فرمایید.

 

   

           .          98/7/24       

مشاهده متن کامل پایان نامه در نرم افزار آذرسا

به اطلاع می رساند بر اساس مصوبه جلسه شورای تخصصی پژوهشی و فناوری دانشگاه مورخ 98/4/31، مشاهده‌ی متن کامل پایان‌نامه‌ها جهت اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه امکان‌پذیر شده است. اعضای محترم کتابخانه می توانند از دو روش زیر وارد نرم افزار آذرسا شده و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور، متن کامل پایان نامه را مشاهده نمایند.

 الف- مراجعه به سایت کتابخانه مرکزی لینک جستجوگر آذرسا (جستجوی آنلاین در کتابخانه های دانشگاه)

ب- مراجعه مستقیم به جستجوگر آذرسا

 اکثر پایان نامه هایی که متن کامل آن ها در نرم افزار بارگذاری شده است، مربوط به پایان نامه های پس از سال 1393 است. همچنین به منظور رعایت حقوق مربوط به پایان نامه، 3 ماه پس از دریافت CD پایان نامه توسط کتابخانه مرکزی، متن کامل آن در نرم افزار بارگذاری می شود.

راهنمای جستجو، بازیابی و مشاهده متن کامل پایان نامه ها

 

              .        98/7/15

برنامه کارگاه های پاییزه کتابخانه مرکز برروی سایت قرار گرفت. جهت اطلاع از برنامه کارگاه ها اینجا را کلیک نمایید.

 

              .        98/7/7


به درخواست خانم دکتر صفاریه مدیر محترم گروه آموزشی زنان و زایمان و با پیگیری های مسئول کتابخانه، دو نسخه از کتاب  Beckmann and Lings

Obstetrics and Gynecology خریداری شده، مراحل آماده سازی آن نیز طی شده و جهت استفاده کاربران کتابخانه در قفسه کتاب های مرجع قرارگرفته است.

 

              .       98/7/1

کتابخانه مرکز در برنامه پایش عملیاتی مشترک دانشگاه ها در سه ماهه اول موفق به کسب نمره 95 از 100 شد.

کتابخانه مرکز در برنامه پایش عملیاتی مشترک دانشگاه ها در سه ماهه اول موفق به کسب نمره 95 از 100 شد. در برنامه پایش عملیاتی دانشگاه ها که هر 3 ماه یک بار انجام می شود، وجود آیتم هایی مانند درج شابکا کتابخانه، دسترسی به کتابخانه مرکزی و کتابخانه دیجیتال، دسترسی به سامانه منبع یاب و نوپا، وجود راهنماهای آموزشی و آیین نامه ها و... در سایت کتابخانه بیمارستان ( که منجر به بروزرسانی سایت کتابخانه گردیده است )، از جمله مواردی است که باعث کسب امتیاز 95 برای کتابخانه شده است.

لازم به ذکر است کسب امتیاز مذکور با همت و تلاش مرضیه عضدی کارشناس مسئول کتابخانه و حمایت های ریاست و مدیریت مرکز صورت گرفته است.

 

            .       98/6/12

کارگاه آشنایی با انواع مطالعات در علوم پزشکی برای کتابداران و کارشناسان پژوهشی دانشگاه در محل دانشکده پزشکی برگزار شد.

این کارگاه که در تاریخ 11 شهریورماه سال جاری برگزار شد، آقای دکتر مجید میرمحمدخانی، عضو هیات علمی گروه اپیدمیولوژی و آمار، به تدریس موضوعاتی از قبیل انواع مطالعات تحلیلی و توصیفی پرداختند.

           .        98/5/1

فایل راهنمای استفاده از سامانه منبع یاب توسط مسئول کتابخانه فراهم شده است. جهت دسترسی به این راهنما به قسمت راهنماها مراجعه کنید.

 

           .        98/4/4

 

جدیدترین مقادیر شاخص تاثیر ( Impact Factor )

 

  جدیدترین مقادیر شاخص تاثیر ( Impact Factor ) مجلات مجموعه Web of Science از سوی موسسه Clarivate Analytics منتشر شده است. پژوهشگران می توانند با مراجعه به بانک اطلاعاتی Journal Citation Report  در پایگاه استنادی Web of Science از جدیدترین شاخص های تاثیر ژورنال های حوزه تخصصی مورد علاقه خود مطلع شوند.

     بالاترین IF مربوط به مجله ی CA-Cancer journal for clinicians با ایمپکت 223/679 است. از بین مجلات  ایرانی، مجله International Journal of Health Policy and Management ایمپکت 4/485 را کسب نموده است.

 

·         98/3/25

             شانزدهمین همایش ملی روسای کتابخانه های مرکزی دانشگاه علوم پزشکی کشور

             شانزدهمین همایش ملی روسای کتابخانه های مرکزی دانشگاه علوم پزشکی کشور در تاریخ 26 و 27 خردادماه سال جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند برگزار خواهد شد.

            جهت مشاهده کامل خبر اینجا را کلیک کنید.

 

 

·         98/2/21

خریداری کتاب Berek & Novaks Gynecology (2019) از نمایشگاه کتاب تهران

 

·         98/1/25

تمدید مهلت ثبت‌نام خرید بن کتاب

مهلت ثبت‌نام خرید بن کتاب تا پایان روز دوشنبه 26 فروردین تمدید شد.

 

·           98/1/20

ثبت نام بن خرید کتاب

باتوجه به برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ 4 تا 14 اردیبهشت 1398، اساتید و دانشجویان محترم می توانند از روز سه شنبه 20 لغایت 24 فروردین  با مراجعه به سایت https://bon.tibf.ir/fa نسبت به خرید بن کتاب اقدام نمایند.

 

·         98/1/18

سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ 4 لغایت 14 اردیبهشت برگزار خواهد شد.

 

.        23 /12/ 97

         تغییر آدرس دسترسی

        بدین وسیله به استحضار می رساند پیرو اعلام ریاست محترم مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت متبوع، دسترسی به دو مجموعه Journal Citation Reports که دربرگیرنده مقادیر Impact Factor مجلات نمایه شده در بانک اطلاعاتی ISI است و نیز مجموعه Essential Science Indicators که ارائه کننده فهرست دانشمندان 1% پراستناد برتر، مجلات موسسات و دانشگاه های مربوطه است، از آدرس های قبلی به دو آدرس جدید http://jcr.clarivate.com و http://esi.clarivate.com تغییر یافته است. لازم به ذکر است آدرس های قدیمی از 24 اسفندماه به بعد فعال نخواهند بود.

 

·         97/12/20

جلد سوم ترجمه بارداری و زایمان ویلیامز از انتشارات گلبان خریداری شده است. پس از آماده سازی جهت استفاده کاربران در قفسه قرار خواهد گرفت.

 

·         97/11/20

باتوجه به نتایج اعلام شده از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخصوص پایش برنامه عملیاتی سال 1397 مربوط به اولین ارزیابی کتابخانه های مراکز آموزشی و درمانی کتابخانه مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین(ع) به همت مسئول کتابخانه ( خانم عضدی ) و حمایت مدیران ارشد مرکز از 97 امتیاز موفق به کسب 96 امتیاز شده است.

 

·         97/10/30

 تهیه فایل پاورپوینت راهنمای استفاده از پایگاه اطلاعاتی پابمد در دست تهیه است. پس از نهایی شدن فایل در سایت قرار خواهد گرفت.

 

·         97/10/25

ترجمه کتاب بارداری و زایمان ویلیامز توسط انتشارات گلبان منتشر شد. سه نسخه از جلد اول و دوم این کتاب خریداری شده و در مجموعه قرار گرفته است.

 

·         97/9/29

بروشور راهنمای استفاده از پایگاه pubmed توسط مسئول کتابخانه مرکز تهیه و اطلاع رسانی گردید.

 

·         97/9/25

            کتاب های خریداری شده در فصل پاییز آماده سازی شده و در اختیار کاربران کتابخانه قرار داده شده است.

            لیست کتاب های لاتین خریداری شده در پاییز به این شرح می باشد:

The PICU Handbook

2018

 

Female Cosmetic: Genital Surgery

2017

Maternal-Fetal Medicine

2019

Atlas Of Ultrasound in Obstetrics & Gynecology

2019

Textbook of assisted reproductive techniques

2018

 

 

·         97/9/20

فایل راهنمای استفاده از پایگاه اطلاعاتی clinicalkey توسط مسئول کتابخانه مرکز تهیه گردید.

·         97/9/15

کارگاه آشنایی با پایگاه اطلاعاتی clinicalkey به منظور آشنایی رزیدنت های مرکز با این پایگاه در تاریخ 13 آذرماه 97 در سایت کامپیوتر مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع) برگزار شد.

·         97/8/22

کارگاه آشنایی با پایگاه اطلاعاتی clinicalkey به منظور آشنایی رزیدنت های مرکز با این پایگاه در تاریخ 22آبان ماه 97 در سایت کامپیوتر مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع) برگزار شد.

·         97/8/15

تعداد حدود 100 عنوان کتاب مستهلک و قدیمی به منظور پویا نگه داشتن مجموعه کتابخانه وجین شد.

·         97/7/29

کارگاه آشنایی با پایگاه اطلاعاتی clinicalkey به منظور آشنایی رزیدنت های مرکز با این پایگاه در تاریخ 22آبان ماه 97 در سایت کامپیوتر مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع) برگزار شد.

97/7/15.

     کارگاه آشنایی با پایگاه اطلاعاتی clinicalkey به منظور آشنایی رزیدنت های مرکز با این پایگاه در تاریخ 22آبان ماه 97 در سایت کامپیوتر مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع) برگزار شد.