پیام تسلیت رئیس بیمارستان و رئیس دانشگاه در پی درگذشت مرحومه شجاعیان پرستار بیمارستان

.

پیام تسلیت رئیس بیمارستان و رئیس دانشگاه در پی درگذشت مرحومه شجاعیان پرستار بیمارستان

روابط عمومی مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع):

إنّـا لـلّـه و إنّـا إلـیْـه راجـعـون

دکتر درزی رئیس مرکزآموزشی پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع)ضمن عرض تسلیت مرحومه مغفوره سکینه شجاعیان پرستار بخش VIP مرکز گفت : خبر درگذشت همکار عزیزمان خانم سکینه شجاعیان چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می نشیند، این واقعه دردناک را خدمت تمامی همکاران به خصوص همکاران بخش VIP و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می نمایم و از درگاه خداوند متعال برای بازماندگان صبر مسئلت دارم.

 دکتر ساتی نیک درزی

رئیس بیمارستان

 

همچنین به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، دکتر کامران قدس رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان درگذشت مرحومه مغفوره شادروان سکینه شجاعیان پرستار مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع) را تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است:

إنّـا لـلّـه و إنّـا إلـیْـه راجـعـون

ضایعه دردناک درگذشت زنده یاد سکینه شجاعیان پرستار شاغل در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع)، موجب تالم و تاثر فراوان گردید. همکاری شریف و صدیق که در طول حضور صادقانه خود درکسوت ارزنده پرستاری، مرهمی بر آلام دردمندان بود و با خدمت خالصانه در این عرصه، نامی نیک از او بر جای ماند که بی شک توشه ای برای سرای باقی خواهد بود.

درگذشت این بانوی شریف را به خانواده ارجمند ایشان، همکاران محترم بیمارستان امیرالمومنین (ع) و خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان صمیمانه تسلیت عرض می نمایم و برای بازماندگان، صبر جمیل آرزومندم. از درگاه مهر ایزدی، برای آن مرحومه، علو درجات مسالت داشته و امید است خداوند تبارک و تعالی، توفیق همنشینی با بانوی دو عالم، حضرت زهرای مرضیه(س) را به ایشان عنایت فرماید.

 

دکتر کامران قدس

رئیس دانشگاه

  • کد خبر : 49087
لینک کوتاه خبر :
خانم نجمه ابراهیمی
خبرنگار

خانم نجمه ابراهیمی